Та я б із задоволенням припинив. Навіть зараз усвідомлюю усю нікчемність цієї перепалки з нікчемою. Розпочав я тут свою роботу через інтерес до історії та фотографій, а тепер найбільше бажання - видалити всі фото (на жаль, ще не розібрався як це зробити) і не перебувати поруч з неадекватами. Якщо Ви можете, то допоможіть
У назві училища так і було "Вторая" і "2-я". Щось Ви зарапортувалисяю. За боротьбою з націоналістами та поширенням своєї єресі втрачаєте свій непересічний рівень?